cz en ru

Využití zahrady

Firma Casus Direct mail a.s. provozovatel a správce pro Vás zajistí kompletní služby na klíč

  • Stále ještě nevíte, kde uspořádat společenské setkání s Vašimi obchodními partnery ?
  • Hledáte reprezentativní prostory pro prezentaci Vaší firmy ?
  • Poohlížíte se po klidném prostředí v historickém středu hlavního města pro uspořádání odborného semináře či tiskové konference ?
  • Nevíte kde uspořádat neformální přátelské setkání formou garden party ?
  • Toužíte najít romantické místo pro uzavření sňatku ?
  • Chcete pozvat své zahraniční partnery na zahradní koncert spojený s vyhlídkou na večerní "stověžatou" Prahu ?

…znáte barokní Vrtbovskou zahradu na Malé Straně ?

Vrtbovská zahrada nabízí reprezentativní prostory pro různé společenské akce. Nejznámější a nejoblíbenější jsou zahradní slavnosti - garden party, uspořádat lze ale i jiná slavnostní nebo přátelská setkání, tiskové konference,odborné semináře.

Vrtbovská zahrada nabízí svým obdivovatelům řadu dalších možností využití a potěšení. Večerní prohlídky zahrady při slavnostním osvětlení, komorní koncerty pro uzavřenou soukromou společnost. V Galerii, která je součástí Vrtbovské zahrady je možné uspořádat výstavy uměleckých děl, od roku 2000 se zde konají pravidelně výstavy děl současných i zahraničních umělců.

I ti, kteří hledají romantické místo k uzavření sňatku, najdou ve Vrtbovské zahradě tiché, intimní a zároveň krásné a reprezentativní prostory.

Správce Vrtbovské zahrady, společnost Casus Direct Mail, zajistí pořadatelům společenských akcí všestranné služby, a to buď sám v rámci svých technických a odborných možností, nebo ve spolupráci s řadou předních firem specializovaných na catering, programové zajištění, mobiliář či květinovou výzdobu.

Cena za pronájem prostor Vrtbovské zahrady a Vrtbovského paláce je stanovena dohodou smluvních stran jako cena smluvní,pevná.

Cena je vždy kalkulována individuálně pro každou společenskou akci podle rozsahu pronajatých venkovních i vnitřních prostor, podle rozsahu poskytnutých služeb v oblasti cateringu, programového zajištění, technického vybavení , výzdoby apod. Cena je také závislá na celkovém počtu účastníků společenské akce.

Maximální kapacita Vrtbovské zahrady s ohledem na bezpečnost jejích hostů a zachování kvality a ochrany této kulturní památky je 400 osob.

Pošlete nám specifikaci Vaší akce, především dobu konání a počet hostů, a my Vám obratem připravíme nabídku pronájmu prostor Vrtbovské zahrady.

 

prohlídka

Vrtbovská zahrada

Údržbu a správu zahrady zajišťuje společnost

CASUS

mapa